Pojazdy komunalne – produkcja, sprzedaż, serwis

Pojazdy komunalne – produkcja, sprzedaż, serwis

Szukasz pojazdów specjalnych na sprzedaż? Śmieciarka uległa awarii i potrzebujesz skutecznego serwisu? W GP Truck Trading od lat zajmujemy się produkcją, sprzedażą i serwisem pojazdów komunalnych. Chcesz znaleźć dostawcę nowych pojazdów lub zabudowy pojazdów komunalnych? Mamy dla Ciebie najszerszą ofertę samochodów, części i zabudów na polskim rynku. Mamy na koncie produkcję setek pojazdów i urządzeń, zobacz nasze realizacje i sprawdź nas!

Budowa i sprzedaż pojazdów komunalnych

Usługi naszej firmy obejmują:

  • budowę pojazdów komunalnych z zabudową,
  • sprzedaż samochodów specjalnych,
  • naprawę i serwis pojazdów,
  • długookresowy najem pojazdów użytkowych.

Oferujemy nowe i używane samochody komunalne. Nasze pojazdy pochodzą zarówno z rynku krajowego, jak i z zagranicy, od zaufanych partnerów z krajów Europy, z którymi współpracujemy od lat. W ofercie sprzedaży i wynajmu mamy pojazdy asenizacyjne, komunalne, do czyszczenia kanalizacji, transportu odpadów, urządzenia hakowe, bramowe i nie tylko. Klientom oferujemy również długoterminowy najem pojazdów komunalnych i specjalistycznych. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy producenta zabudów śmieciarek FARID – zabudowy śmieciarek, zabudowy do obsługi odpadów czy też śmieciarki z zamontowanym urządzeniem dźwigowym.

Śmieciarki, hakowce, bramowce – samochody specjalne na sprzedaż

Jakie pojazdy komunalne mamy w sprzedaży w naszym salonie w Sokołowie koło Warszawy?

  • Śmieciarki
  • Hakowce
  • Bramowce
  • Wywrotki
  • Piaskarki
  • Urządzenia dźwigowe

Nasza oferta pojazdów poza pojazdami używanymi w usługach komunalnych obejmuje też zbiorniki do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji i standardowe zabudowy asenizacyjne. To pojazdy komunalne, które mają szerokie zastosowanie nie tylko w zakładach gospodarki komunalnej, ale też w wielu innych branżach. Realizujemy zamówienia na sprzęt dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowych. Nowoczesne technologie produkcji to gwarancja wysokiego standardu naszych pojazdów.

Sprzedaż i wynajem pojazdów komunalnych – nowych i używanych

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę zarówno na nowe, jak i używane pojazdy komunalne, takie jak śmieciarki, bramowce, hakowce i piaskarki. Nasza oferta w zakresie używanych śmieciarek i innych pojazdów to wybór najlepszych maszyn produkowanych w Polsce i w krajach Europy. W przypadku nowych i używanych samochodów do wywozu odpadów i nie tylko oferujemy też serwis, dzięki czemu nie musisz się martwić o awarie sprzętu. Używana śmieciarka czy wywrotka od profesjonalnego dostawcy to sposób na obniżenie kosztów.

Wśród propozycji ze strony GP Truck Trading znajdziesz kilkadziesiąt propozycji na sprzedaż pojazdów komunalnych do pracy i na zabudowy przystosowane do wywozu odpadów. Sprawdź nowości, zadzwoń do nas i poznaj wszystkie informacje o pojeździe, którego potrzebujesz w swojej firmie. Jesteśmy ekspertami w branży. Oferujemy największy wybór śmieciarek i sprzętu do przedsiębiorstw komunalnych. Atrakcyjna cena, duża oferta sprzętu i profesjonalny serwis samochodów – przekonaj się, co możemy Ci zaoferować. Odwiedź nas w Sokołowie pod Warszawą lub zadzwoń!

Zabudowy do zbiórki i przewozu odpadów komunalnych

Nasze pojazdy komunalne to samochody spełniające najwyższe standardy techniczne – śmieciarki, hakowce, bramowce i inne. Oferujemy też zabudowy pojazdów komunalnych do transportu różnego rodzaju frakcji odpadów. To pojazdy szyte na miarę potrzeb Twojego biznesu, indywidualnie dopasowane do profilu Twojej działalności. Każda zabudowa cechuje się wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością. Wszystko to dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów i nowych technologii produkcji. Sprawdź nasze zabudowy śmieciarek i zabudowy specjalne dla firm. Możesz też skorzystać z pomocy naszych doradców, którzy pomogą w doborze najlepszego pojazdu i rozwiązania.

Skorzystaj z profesjonalnego serwisu koło Warszawy

W pojeździe pojawiła się usterka? Samochód wymaga konserwacji lub naprawy? Nie ma problemu – zajmiemy się dla Ciebie serwisem sprzętu. Naprawiamy pojazdy komunalne i ich wyposażenie. Poza usługami sprzedaży i wynajmu pojazdów zapewniamy naszym Klientom mobilny i stacjonarny punkt serwisowy w Sokołowie pod Warszawą, w którym wykonujemy naprawy i remonty pojazdów komunalnych – od samochodów ciężarowych i dostawczych aż po pojazdy specjalistyczne i zabudowy asenizacyjne. Realizujemy bieżące przeglądy, a także generalne remonty urządzeń i samochodów dla firm komunalnych i nie tylko. Sprawdź nasze usługi serwisowo-naprawcze oraz wulkanizacyjne. Nasza profesjonalna baza serwisowa pomoże Ci minimalizować czas przestoju w pracy i szybko usunąć awarię.

Serwis

Galeria

Partner