Hakowce

Hakowce

Samochody hakowe to niezbędny element floty wielu firm transportowych. Szukasz solidnego hakowca w dobrej cenie? W GP Truck Trading znajdziesz najlepsze oferty na tanie hakowce – używane i nowe pojazdy z hakiem.

Ciężarówka hakowiec – budowa

Ciężarówka hakowiec jest skonstruowana na podstawie typowej dla klasycznej ciężarówki. Konstrukcja hakowca opiera się na funkcjonalności chwytaka w postaci haka. Tego rodzaju wychylne ramię jest podłączone do ramy pomocniczej pojazdu. Dostępne w GP Truck Trading hakowce to samochody, które pozwalają bez problemu podnosić ciężkie ładunki i transportować kontenery z ładunkiem z miejsca na miejsce.

Samochody hakowe na sprzedaż

Ciężarówki hakowce to pojazdy ciężarowe, najczęściej produkty marki Scania, MAN, Renault, DAF, Mercedes czy IVECO. Potrzebujesz niezawodnego pojazdu do firmy transportowej, budowlanej czy rolniczej? W GP Truck Trading znajdziesz nowe i używane ciężarówki typu hakowiec na sprzedaż. Hakowiec to uniwersalny pojazd, który umożliwia prostą wymianę nadwozia (kontenery, cysterny, platformy), a co za tym idzie, przewóz najróżniejszych ładunków.

Nie bez powodu samochody hakowe są tak często wybierane przez naszych Klientów z branży transportu, ale też budownictwa, rolnictwa i z przedsiębiorstw komunalnych. To prosty sposób na oszczędność na zakupie dodatkowego sprzętu. Sprawdź modele i ceny pojazdów dostępnych w GP Truck Trading. Skontaktuj się z naszymi ekspertami – zadzwoń pod numer telefonu +48 22 716 17 00 albo odwiedź nas w Sokołowie pod Warszawą. Sprawdź też ofertę na zabudowy pojazdów komunalnych!

Serwis

Galeria

Partner