Śmieciarki

Śmieciarki

Pojazdy do wywozu odpadów to podstawa w miastach i nie tylko. Śmieciarki to niezbędne pojazdy komunalne, które zapewniają czystość w przestrzeni miejskiej i wiejskiej. Szukasz śmieciarki do kupienia dla swojej firmy? Sprawdź ofertę GP Truck Trading pod Warszawą na pojazdy, takie jak śmieciarki do zbiórki śmieci.

Śmieciarki na sprzedaż – niezawodne pojazdy do wywozu odpadów

Ciężarówka do wywozu śmieci, czyli śmieciarka, to nic innego, jak samochód komunalny przeznaczony do zbiórki i wywozu odpadów w miejsce składowania albo utylizacji śmieci. Dzisiejsze śmieciarki to nowoczesne pojazdy z automatycznym systemem załadowczym, który dopasowuje się do wymiarów kontenerów na śmieci. Wiele śmieciarek ma też w wyposażeniu wagi, które umożliwiają bardzo precyzyjne zmierzenie całkowitej masy odpadów. Oferta GP Truck Trading to między innymi śmieciarki DAF, Scania, Renault, MAN, Isuzu, Mercedes i Iveco.

Nowa czy używana śmieciarka – pojazd dopasowany do Twojego budżetu

Śmieciarka zbudowana na podwoziu samochodu ciężarowego gromadzi odpady odbierane przez przedsiębiorstwa komunalne czy Zakłady Gospodarki Komunalnej. Jesteś właścicielem firmy zajmującej się odpadami i szukasz sprzętu do swojej floty? W GP Truck Trading zbudujemy i uzupełnimy flotę Twojej firmy o potrzebne maszyny do obsługi odpadów. Możemy Ci zaproponować sprzedaż nowych i używanych śmieciarek.

Samochody z naszej oferty możesz dopasować do budżetu, jakim dysponujesz. Cena nie musi być dłużej problemem. Znajdziesz u nas używane śmieciarki i nowe samochody ciężarowe do wywozu odpadów wyposażone w wygodne systemy na pojemniki do odpadów. Możemy też zbudować dla Ciebie śmieciarkę na używanym podwoziu ciężarowym, z wykorzystaniem nowej zabudowy. Sprawdź ogłoszenia, zadzwoń +48 22 716 17 00 lub odwiedź nas w Sokołowie pod Warszawą. Razem wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Sprawdź też pozostałe kategorie pojazdów – hakowce, pojazdy komunalne i inne.

Budowa, sprzedaż i serwis śmieciarek

W GP Truck Trading specjalizujemy się w budowie, sprzedaży oraz serwisie śmieciarek. Do Twojej dyspozycji oddajemy mobilny i stacjonarny punkt serwisowy w okolicy Warszawy. Naprawimy każdy samochód ciężarowy, marka i rok produkcji nie mają znaczenia. Szybko usuwamy awarie, remontujemy samochody z całego kraju. Dla naszych Klientów sprowadzamy też śmieciarki na indywidualne zamówienie

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Wykonamy dla Ciebie zabudowę śmieciarki przeznaczoną do transportu różnego rodzaju odpadów. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie budowy i serwisu pojazdów i zabudów. Przekonaj się sam, jak działamy.

Serwis

Galeria

Partner