Nasza firma przystąpiła do sieci Q-Service Truck

Nasza firma przystąpiła do sieci Q-Service Truck

Q-Service Truck jest pierwszą ogólnopolską siecią warsztatów zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Organizację tę powołała w 1999 r. firma Inter Cars. Zrzeszone w niej serwisy pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie miedzy warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych.

Nasza firma przystąpiła do sieci Q-Service Truck w 2014 roku. Udział w niej jest potwierdzeniem świadczenia przez nasz serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych. Sukcesywnie szkolimy naszych pracowników, jesteśmy otwarci na rozwój i nowe technologie. Dzięki doświadczeniu w naprawach pojazdów wielu marek, jesteśmy w stanie sprostać większości zleceń jakie do nas trafiają.

Dzięki temu, że w skład sieci Q-Service Truck wchodzi wiele serwisów w całej Polsce, jak i za granicą, w przypadku awarii nasi klienci mogą liczyć na możliwie najszybszą pomoc oraz naprawę w ramach wspólnej gwarancji.

Serwis

Galeria

Partner