Strona główna

Strona główna

Firma GP Truck Trading powstała w 1999 roku. Obecnie jest jedną z największych w kraju, najbardziej liczących się w branży, szybko rozwijającą się firmą rodzinną specjalizującą się w budowie, sprzedaży i serwisowaniu pojazdów komunalnych takich jak śmieciarki oraz inny sprzęt dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowych w tym hakowce, bramowce, wywrotki, piaskarki i urządzenia dźwigowe.

Oferujemy samochody zarówno z rynku krajowego, jak i sprowadzane z zagranicy. Wszystkie pojazdy w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych kontrahentów z całej Europy.

1 lutego 2017 roku firma podpisała umowę z największym w Europie producentem zabudów śmieciarek, włoską firmą FARID, dotyczącą wyłączności w sprzedaży i serwisowaniu tych specjalistycznych urządzeń.

W swojej ofercie posiadamy także zbiorniki do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji oraz standardowe zabudowy asenizacyjne.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu w naprawianiu, serwisowaniu i zabudowywaniu pojazdów użytkowych oraz zdobytej przez lata wiedzy, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i wymaganiom wszystkich klientów: prywatnych właścicieli małych firm, miejskich zakładów oczyszczania, aż po współpracę z jednostkami publicznymi, nawiązywaną bezpośrednio lub w drodze zamówień publicznych.

Sieć naszych handlowców, od lat działających w tej branży na terenie całego kraju, dopełnia naszą strukturę organizacyjną oraz gwarantuje systematyczną sprzedaż i rozwój firmy. Do każdego klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie, gdyż zależy nam na długookresowej stałej współpracy.

Działamy w nowoczesnym obiekcie serwisowo-handlowym, posiadamy również serwis mobilny, świadczymy pełen zakres usług serwisowo-naprawczych, wulkanizacyjnych, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w sfinansowaniu dowolnego zakupu. Naszą ofertę dopełnia długookresowy najem pojazdów użytkowych.

Współpracujemy ze wszystkimi producentami podwozi oraz specjalistycznego osprzętu technicznego, więc jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do każdego klienta, budując dla Państwa pojazd „szyty na miarę” potrzeb Waszej firmy. Zapraszamy do współpracy!

Serwis

Galeria

Partner