FABRYKA

Posiadamy własny zakład produkcyjny urządzeń komunalnych
Janco / GpLift w Tychach. Produkujemy w nim m.in. urządzenia hakowe, zabudowy asenizacyjne oraz wywrotki.
Nasze biuro projektowe wyposażone jest w nowoczesne narzędzia programistyczne do modelowania inżynierskiego.

Produkujemy urządzenia hakowe, które są przeznaczone do pojazdów o masie całkowitej od 3,5 do 30 ton.

Tworzymy je z materiałów o najlepszych parametrach jakościowych z zachowaniem reżimu technologicznego. Zwarta konstrukcja oparta o zamknięte profile hutnicze daje gwarancję niezawodności i wysokiej wydajności. Dzięki śrutowaniu i lakierowaniu urządzenia zachowują swój pierwotny wygląd, nawet po wielu latach eksploatacji.

Nasze zabudowy asenizacyjne  to profesjonalne rozwiązanie dla firm zajmujących się odbiorem i transportem nieczystości ciekłych. Produkujemy zabudowy o pojemności zbiorników od 5 do 25 tys. litrów. Mogą występować w wersji dwufunkcyjnej z podziałem zbiornika na dwie komory: na osad oraz na wodę czystą.

Zabudowę asenizacyjną możemy wykonać na podramówce hakowej lub bezpośrednio na ramie pojazdu. Wszystkie projekty wykonywane są  bezpłatnie przez nasze biuro konstrukcyjne.

Produkowane przez nas wywrotki z możliwością  jedno-, dwu- oraz trzystronnego wywrotu, montowane są na podwoziach dwu- i trzyosiowych. Znajdują szerokie zastosowanie w transporcie, budowlanym, komunalnym oraz rolnym.

Elementy stalowe są śrutowane, cynkowane i malowane wielowarstwowo. W zabudowach wykorzystywane są podzespoły hydrauliczne jedynie renomowanych producentów. Montujemy burty stalowe lub aluminiowe.

Na co dzień w przedsiębiorstwie pracuje ponad 35 specjalistów począwszy od działu projektowego po operatorów maszyn CNC, spawaczy, monterów i lakierników.

Na powierzchni ponad 4000 m2 znajduje się hala produkcyjna  z nowoczesnym parkiem maszynowym, lakiernia, hala monterska oraz hala serwisowa.

Fabryka znajduje się w Tychach przy ul. Objazdowej 32.

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł