Historia sukcesu, którą piszemy codziennie…
Historia sukcesu,
którą piszemy
codziennie…
o-nas

Jesteśmy firmą rodzinną

Jesteśmy firmą
rodzinną

W 1999 roku w niewielkiej hali w podwarszawskim Raszynie, swój warsztat specjalizujący się w serwisowaniu samochodów ciężarowych otworzył Grzegorz Kądziela. W krótkim czasie Top Service dał się poznać branży automotive jako rzetelny i profesjonalny partner zrzeszając wokół siebie stałych i zadowolonych klientów.

Po kilku latach powstała druga firma-  GP Truck Trading.
Początkowo firma sprzedawała samochody dostawcze, natomiast w odpowiedzi na potrzeby klientów, zaczęła stawiać pierwsze kroki w dostarczaniu pojazdów komunalnych. Przez kolejne lata firma prężnie się rozwijała, produkując i sprzedając kilkaset samochodów rocznie.

Dużym krokiem w rozwoju firmy było wybudowanie nowej siedziby w Sokołowie k/ Warszawy z zapleczem biurowym, nowoczesnym 10 stanowiskowym serwisem, wyposażonym w sprzęt wiodących producentów oraz profesjonalnej lakierni. Pozwoliło to na kilkukrotne zwiększenie produkcji, a co za tym idzie stworzenie dużej ilości miejsc pracy i na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój firmy.

W lutym 2017r. podpisaliśmy umowę z włoskim producentem zabudów śmieciarek Farid Industrie i zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem i serwisantem specjalistycznych urządzeń tej marki na terenie Polski. Owocna współpraca trwa do dziś.

W 2022 r. zostaliśmy dealerem elektrycznych pojazdów Maxus. Kupiliśmy też zakład produkcyjny w Tychach z marką Janco dzięki czemu, nasza oferta produktowa  rozszerzyła  się o urządzenia hakowe oraz wywrotki, które komunikujemy pod nową nazwą GP Lift. Dzięki tej transakcji rodzina GP Truck powiększyła się również o 25 nowych pracowników.

W 2023 r. nasza firma stała się autoryzowanym dystrybutorem Hiab. Jesteśmy odpowiedzialni za sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń w naszych dwóch lokalizacjach.

Dzięki komfortowym warunkom pracy oraz licznym szkoleniom, jakie odbywają nasi pracownicy, GP Truck Trading stało się liderem na polskim rynku specjalizującym się w budowie, sprzedaży oraz serwisie samochodów ciężarowych i komunalnych. W tej chwili na sukces firmy pracuje codziennie ponad 70 osób.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
Współwłaściciel firmy. Organizuje sprzedaż pojazdów nowych i używanych, kontroluje procesy serwisowe. Pasjonat motoryzacji, z branżą związany od 25 lat. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. W wolnych chwilach uczestniczy w wyprawach quadowych, uwielbia sporty motorowodne i podróżuje.
Grzegorz Kądziela

Grzegorz Kądziela

Jest współwłaścicielką firmy. Wspólnie z Grzegorzem tworzą zgrany team zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mama dwójki super dzieci. Po latach pływania na żaglach niedawno zrobiła patent, interesuje się malarstwem, sztuką i teatrem. Jej największą pasją są podróże, zarówno te małe po Polsce, ale i te dalekie- często z plecakiem, bez szczegółowego planu i spontaniczne.
Agnieszka Kądziela

Agnieszka Kądziela

W firmie jest królową chaosu koordynując przy tym projekty związane z naszym włoskim dostawcą zabudów – firmą Farid 😉 Uwielbia naturę, kuchnie świata , zwierzęta oraz jogę kundalini. Pasjonuje się gotowaniem, ziołami oraz medycyną chińską. Stara się promować zdrowy styl życia.
Edyta Kądziela

Edyta Kądziela

W firmie zajmuje się budowaniem innowacyjnej technicznej świadomości w ciężkich tematach oraz suportem technicznym w tych lżejszych. Prywatnie lubi żywioły, naturę i zwierzęta. Pasjonuje się wędkowaniem i quadowaniem.
Marcin Kądziela

Marcin Kądziela

Jest "łącznikiem" z kadrową. Pilnuje, aby faktury były płacone na czas. Jest odpowiedzialna za obieg dokumentów w firmie m.in. przygotowywanie pojazdów do rejestracji. Poza pracą spędza czas z rodziną, podróżuje, jeździ na rowerze. Interesuje się plastyką i tworzeniem fajnych rzeczy.
Jagoda Kądziela

Jagoda Kądziela

Marysia w firmie zajmuje się m. in.: ścisłą współpracą z Zarządem, działem handlowym, a także wszelkimi działaniami z zakresu zamówień publicznych. Prywatnie jest mamą Jasia i Małgosi. W wolnych chwilach lubi czytać literaturę fantasy i oglądać thrillery. Uwielbia podróżować, poznając ciekawe zakątki Polski i świata.
Maria Lelejko

Maria Lelejko

Mistrz kierownicy. W firmie odpowiedzialny za transport i logistykę oraz szkolenia z zakresu bhp i obsługi dostarczanego sprzętu. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze.
Piotr Zachaj

Piotr Zachaj

W firmie zajmuje się transportem oraz szkoleniem z zakresu obsługi i konserwacji dostarczonego sprzętu. W wolnych chwilach przesiada się na motocykl lub rower.
Kamil Łepik

Kamil Łepik

Ma ponad 20 letnie doświadczenie handlowe w branży automotive zdobyte zarówno w Polsce jak i w Irlandii. Pracował dla takich firm jak Skuba czy Inter Cars. Produkty, które wprowadził na Polski rynek to między innymi ISUZU TRUCK oraz FORD TRUCKS. Dwa lata temu dołączył do najlepszego zespołu sprzedażowego w branży komunalnej- do firmy GP Truck Trading 🙂 Po pracy trener piłki nożnej z licencją UEFA. Zbieranie grzybów, gotowanie i piłka nożna to pasje, które stara się przekazać swoim synom.
Karol Kuszkowski

Karol Kuszkowski

Po ponad 15 latach budowania marki XTRACK i sprzedaży w branży komunalnej rozwiązań z sektora IT, postanowił nieco zmienić kierunek i zasilił grono naszych handlowców. Po pracy najbardziej relaksuje się spędzając czas w kuchni. Uwielbia gotować dla rodziny i znajomych potrawy z różnych stron świata. Oprócz tego biega, jeździ na rowerze i pływa przygotowując się do startu w triathlonie. Prywatnie szczęśliwy ojciec Julii i Frania.
Arkadiusz Rataj

Arkadiusz Rataj

Z firmą związany od 5 lat - obecnie odpowiedzialny za nadzór nad pracownikami serwisu stacjonarnego i mobilnego, obsługę klientów oraz zarządzanie gospodarką magazynową. Prywatnie miłośnik motoryzacji, wędkarstwa oraz pieszych wycieczek górskich.
Łukasz Kaleta

Łukasz Kaleta

Jest niedoścignionym mistrzem sprzedaży! Poza pracą uwielbia spędzać czas z rodziną, lubi zwierzęta, samochody, samoloty i stateczki 😀
Krzysztof Kulik

Krzysztof Kulik

Od 15 lat pracuje w branży automotive- większość tego czasu w motoryzacji ciężkiej, specjalistycznej, komunalnej, budowlanej. Niedawno zawitał do najlepszego teamu handlowego GP Truck. Interesuje się sportem motorowym, piłką nożną, jeździ na motocyklach. Na rybach może patrzyć się godzinami w spławik, który nawet nie pyknie, ale on nigdy nie poddaje się!
Piotr Lewicki

Piotr Lewicki

W firmie zajmuje się m. in. sprawdzaniem aut przed wydaniem do klienta oraz jest odpowiedzialny za zabudowę podwozi. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, słucha muzyki i wędkuje.
Radosław Kaleta

Radosław Kaleta

Krzysztof Niedziółka

Krzysztof Niedziółka

Nawet nie chcemy myśleć jak funkcjonowałaby firma bez naszego Stasia- człowiek od zadań specjalnych! Codziennie załatwia mnóstwo spraw w imieniu firmy. Dba, aby podzespoły i części pojawiały się w serwisie na czas. Uwielbiany przez nasz team i naszych kontrahentów. Swój wolny czas najchętniej spędza na działce. Jest mistrzem w wędzeniu kiełbasy i robieniu kaszanki 😉
Stanisław Kądziela

Stanisław Kądziela

Człowiek od zadań specjalnych- zajmuje się wszystkim po trochu 🙂 Czuwa nad tym, aby w serwisie wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Po pracy najbardziej lubi leżeć pępkiem do góry, ale nie brakuje mu też czasu na złapanie wędki przed meczem naszej reprezentacji. Póki co jego hobby przegrywają z bajkami i placami zabaw na których spędza czas ze swoim synem.
Marcin Karpiński

Marcin Karpiński

Z firmą GP Truck jest związany od 2016 r. Jego obszar działania to sprzedaż pojazdów do firm z branży komunalnej. Poza pracą interesuje się sportem i podróżami.
Rafał Stawińśki

Rafał Stawiński

Oprócz realizacji typowych zadań związanych z codzienną pracą serwisu stacjonarnego i mobilnego, Robert pilnuje procedur z zakresu BDO, ogarnia likwidację ewentualnych szkód komunikacyjnych, a czasami jednym kliknięciem zmusi oporny komputer do współpracy 🙂 Lubi książkę, dobry film, zapach wysokooktanowej benzyny oraz ciszę na hamaku w lesie.
Robert Kutrasiński

Robert Kutrasiński

Głównie zajmuje się obróbką i przetwarzaniem dokumentów do księgowości. Prowadzi kasę obu firm, przygotowuje listy obecności oraz wypłaca wynagrodzenia. Często możecie go spotkać w biurze obsługi klienta. Lubi zwierzęta, podróże, odpoczynek na wolnym powietrzu. Świetnie gotuje!
Krzysztof Zych

Krzysztof Zych

Bartek w naszej firmie odpowiedzialny jest za pozyskiwanie kontrahentów z rynków zagranicznych. Poza pracą interesuje się sportem, podróżowaniem i muzyką. Największą część swojego wolnego czasu spędza ze znajomymi, często łącząc te hobby.
BARTEK

Bartek Kądziela

Phoebe w naszej firmie ma łapy pełne roboty. Wita naszych klientów, dba o atmosferę w pracy. Jak nikt inny potrafi rozbawić i pocieszyć. Interesuje się ekonomią, a w wolnych chwilach lubi pogryżć dobrą książkę.
Phoebe Kądziela

Phoebe Kądziela

Zarządza obiektem w Tychach oraz zajmuje się marketingiem firmy. Prywatnie świeżo upieczony mąż. W wolnych chwilach wymyśla nowe potrawy- wydał nawet książkę kucharską z rodzinnymi przepisami. Najbardziej relaksuje się odnawiając stare meble.
Igor Woźniak

Igor Woźniak

Chcesz dołączyć do naszego super teamu? Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI i sprawdź aktualne oferty pracy.
CZŁOWIEK

TWOJE imię i nazwisko

W firmie w Tychach zajmuje się prowadzeniem biura, kontaktem z klientami, robieniem wycen i wieloma innymi tematami. Relaks i odpoczynek to dla niej bieganie i wyprawy górskie te małe oraz duże z przyjaciółmi i synem.
Agnieszka Tokarz

Agnieszka Tokarz

To on jest odpowiedzialny za bieżącą produkcję pod kątem projektu i konstrukcji w zakładzie w Tychach. Prywatnie możecie spotkać go na górskich szlakach, gdzie aktywnie spędza czas z rodziną. Kolekcjoner filmowych wrażeń i gitarowych riffów.
Łukasz Nierząd

Łukasz Nierząd

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł