Historia sukcesu, którą piszemy codziennie…
Historia sukcesu,
którą piszemy
codziennie…
o-nas

Jesteśmy firmą rodzinną

Jesteśmy firmą
rodzinną

W 1999 roku w niewielkiej hali w podwarszawskim Raszynie, swój warsztat specjalizujący się w serwisowaniu samochodów ciężarowych otworzył Grzegorz Kądziela. W krótkim czasie Top Service dał się poznać branży automotive jako rzetelny i profesjonalny partner zrzeszając wokół siebie stałych i zadowolonych klientów.

Po kilku latach powstała druga firma-  GP Truck Trading.
Początkowo firma sprzedawała samochody dostawcze, natomiast w odpowiedzi na potrzeby klientów, zaczęła stawiać pierwsze kroki w dostarczaniu pojazdów komunalnych. Przez kolejne lata firma prężnie się rozwijała, produkując i sprzedając kilkaset samochodów rocznie.

Dużym krokiem w rozwoju firmy było wybudowanie nowej siedziby w Sokołowie k/ Warszawy z zapleczem biurowym, nowoczesnym 10 stanowiskowym serwisem, wyposażonym w sprzęt wiodących producentów oraz profesjonalnej lakierni. Pozwoliło to na kilkukrotne zwiększenie produkcji, a co za tym idzie stworzenie dużej ilości miejsc pracy i na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój firmy.

W lutym 2017r. podpisaliśmy umowę z włoskim producentem zabudów śmieciarek Farid Industrie i zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem i serwisantem specjalistycznych urządzeń tej marki na terenie Polski. Owocna współpraca trwa do dziś.

W 2022 r. zostaliśmy dealerem elektrycznych pojazdów Maxus. Kupiliśmy też zakład produkcyjny w Tychach z marką Janco dzięki czemu, nasza oferta produktowa  rozszerzyła  się o urządzenia hakowe oraz wywrotki, które komunikujemy pod nową nazwą GP Lift. Dzięki tej transakcji rodzina GP Truck powiększyła się również o 25 nowych pracowników.

W 2023 r. nasza firma stała się autoryzowanym dystrybutorem Hiab. Jesteśmy odpowiedzialni za sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń w naszych dwóch lokalizacjach.

Dzięki komfortowym warunkom pracy oraz licznym szkoleniom, jakie odbywają nasi pracownicy, GP Truck Trading stało się liderem na polskim rynku specjalizującym się w budowie, sprzedaży oraz serwisie samochodów ciężarowych i komunalnych. W tej chwili na sukces firmy pracuje codziennie ponad 70 osób.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
Współwłaściciel firmy. Organizuje sprzedaż pojazdów nowych i używanych, kontroluje procesy serwisowe. Pasjonat motoryzacji, z branżą związany od 25 lat. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. W wolnych chwilach uczestniczy w wyprawach quadowych, uwielbia sporty motorowodne i podróżuje.
Grzegorz Kądziela

Grzegorz Kądziela

Jest współwłaścicielką firmy. Wspólnie z Grzegorzem tworzą zgrany team zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mama dwójki super dzieci. Po latach pływania na żaglach niedawno zrobiła patent, interesuje się malarstwem, sztuką i teatrem. Jej największą pasją są podróże, zarówno te małe po Polsce, ale i te dalekie- często z plecakiem, bez szczegółowego planu i spontaniczne.
Agnieszka Kądziela

Agnieszka Kądziela

W firmie jest królową chaosu koordynując przy tym projekty związane z naszym włoskim dostawcą zabudów – firmą Farid 😉 Uwielbia naturę, kuchnie świata , zwierzęta oraz jogę kundalini. Pasjonuje się gotowaniem, ziołami oraz medycyną chińską. Stara się promować zdrowy styl życia.
Edyta Kądziela

Edyta Kądziela

W firmie zajmuje się budowaniem innowacyjnej technicznej świadomości w ciężkich tematach oraz suportem technicznym w tych lżejszych. Prywatnie lubi żywioły, naturę i zwierzęta. Pasjonuje się wędkowaniem i quadowaniem.
Marcin Kądziela

Marcin Kądziela

Marysia w firmie zajmuje się m. in.: ścisłą współpracą z Zarządem, działem handlowym, a także wszelkimi działaniami z zakresu zamówień publicznych. Prywatnie jest mamą Jasia i Małgosi. W wolnych chwilach lubi czytać literaturę fantasy i oglądać thrillery. Uwielbia podróżować, poznając ciekawe zakątki Polski i świata.
Maria Lelejko

Maria Lelejko

Krzysztof Niedziółka

Krzysztof Niedziółka

Jest "łącznikiem" z kadrową. Pilnuje, aby faktury były płacone na czas. Jest odpowiedzialna za obieg dokumentów w firmie m.in. przygotowywanie pojazdów do rejestracji. Poza pracą spędza czas z rodziną, podróżuje, jeździ na rowerze. Interesuje się plastyką i tworzeniem fajnych rzeczy.
Jagoda Kądziela

Jagoda Kądziela

Jest niedoścignionym mistrzem sprzedaży! Poza pracą uwielbia spędzać czas z rodziną, lubi zwierzęta, samochody, samoloty i stateczki 😀
Krzysztof Kulik

Krzysztof Kulik

Opis
Mariola Cieplicka

Mariola Cieplicka

Z firmą związany od prawie 20 lat. Zarządza produkcją w naszej fabryce na śląsku. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze.
Piotr Zachaj

Piotr Zachaj

Nadzoruje dział transportu i logistyki oraz zajmuje się szkoleniami z zakresu obsługi i konserwacji dostarczonego sprzętu. W wolnych chwilach przesiada się na motocykl lub rower.
Kamil Łepik

Kamil Łepik

Nawet nie chcemy myśleć jak funkcjonowałaby firma bez naszego Stasia- człowiek od zadań specjalnych! Codziennie załatwia mnóstwo spraw w imieniu firmy. Dba, aby podzespoły i części pojawiały się w serwisie na czas. Uwielbiany przez nasz team i naszych kontrahentów. Swój wolny czas najchętniej spędza na działce. Jest mistrzem w wędzeniu kiełbasy i robieniu kaszanki 😉
Stanisław Kądziela

Stanisław Kądziela

Po ponad 15 latach budowania marki XTRACK i sprzedaży w branży komunalnej rozwiązań z sektora IT, postanowił nieco zmienić kierunek i zasilił grono naszych handlowców. Po pracy najbardziej relaksuje się spędzając czas w kuchni. Uwielbia gotować dla rodziny i znajomych potrawy z różnych stron świata. Oprócz tego biega, jeździ na rowerze i pływa przygotowując się do startu w triathlonie. Prywatnie szczęśliwy ojciec Julii i Frania.
Arkadiusz Rataj

Arkadiusz Rataj

Z firmą związany od 5 lat - obecnie odpowiedzialny za nadzór nad pracownikami serwisu stacjonarnego i mobilnego, obsługę klientów oraz zarządzanie gospodarką magazynową. Prywatnie miłośnik motoryzacji, wędkarstwa oraz pieszych wycieczek górskich.
Łukasz Kaleta

Łukasz Kaleta

Od 15 lat pracuje w branży automotive- większość tego czasu w motoryzacji ciężkiej, specjalistycznej, komunalnej, budowlanej. Niedawno zawitał do najlepszego teamu handlowego GP Truck. Interesuje się sportem motorowym, piłką nożną, jeździ na motocyklach. Na rybach może patrzyć się godzinami w spławik, który nawet nie pyknie, ale on nigdy nie poddaje się!
Piotr Lewicki

Piotr Lewicki

Bartek w naszej firmie odpowiedzialny jest za pozyskiwanie kontrahentów z rynków zagranicznych. Poza pracą interesuje się sportem, podróżowaniem i muzyką. Największą część swojego wolnego czasu spędza ze znajomymi, często łącząc te hobby.
BARTEK

Bartek Kądziela

Człowiek od zadań specjalnych- zajmuje się wszystkim po trochu 🙂 Czuwa nad tym, aby w serwisie wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Po pracy najbardziej lubi leżeć pępkiem do góry, ale nie brakuje mu też czasu na złapanie wędki przed meczem naszej reprezentacji. Póki co jego hobby przegrywają z bajkami i placami zabaw na których spędza czas ze swoim synem.
Marcin Karpiński

Marcin Karpiński

W firmie zajmuje się m. in. sprawdzaniem aut przed wydaniem do klienta oraz jest odpowiedzialny za zabudowę podwozi. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, słucha muzyki i wędkuje.
Radosław Kaleta

Radosław Kaleta

Z firmą GP Truck jest związany od 2016 r. Jego obszar działania to sprzedaż pojazdów do firm z branży komunalnej. Poza pracą interesuje się sportem i podróżami.
Rafał Stawińśki

Rafał Stawiński

Oprócz realizacji typowych zadań związanych z codzienną pracą serwisu stacjonarnego i mobilnego, Robert pilnuje procedur z zakresu BDO, ogarnia likwidację ewentualnych szkód komunikacyjnych, a czasami jednym kliknięciem zmusi oporny komputer do współpracy 🙂 Lubi książkę, dobry film, zapach wysokooktanowej benzyny oraz ciszę na hamaku w lesie.
Robert Kutrasiński

Robert Kutrasiński

Głównie zajmuje się obróbką i przetwarzaniem dokumentów do księgowości. Prowadzi kasę obu firm, przygotowuje listy obecności oraz wypłaca wynagrodzenia. Często możecie go spotkać w biurze obsługi klienta. Lubi zwierzęta, podróże, odpoczynek na wolnym powietrzu. Świetnie gotuje!
Krzysztof Zych

Krzysztof Zych

Zarządza obiektem w Tychach oraz zajmuje się marketingiem firmy. Prywatnie świeżo upieczony mąż. W wolnych chwilach wymyśla nowe potrawy- wydał nawet książkę kucharską z rodzinnymi przepisami. Najbardziej relaksuje się odnawiając stare meble.
Igor Woźniak

Igor Woźniak

W firmie w Tychach zajmuje się prowadzeniem biura, kontaktem z klientami, robieniem wycen i wieloma innymi tematami. Relaks i odpoczynek to dla niej bieganie i wyprawy górskie te małe oraz duże z przyjaciółmi i synem.
Agnieszka Tokarz

Agnieszka Tokarz

To on jest odpowiedzialny za bieżącą produkcję pod kątem projektu i konstrukcji w zakładzie w Tychach. Prywatnie możecie spotkać go na górskich szlakach, gdzie aktywnie spędza czas z rodziną. Kolekcjoner filmowych wrażeń i gitarowych riffów.
Łukasz Nierząd

Łukasz Nierząd

Phoebe w naszej firmie ma łapy pełne roboty. Wita naszych klientów, dba o atmosferę w pracy. Jak nikt inny potrafi rozbawić i pocieszyć. Interesuje się ekonomią, a w wolnych chwilach lubi pogryżć dobrą książkę.
Phoebe Kądziela

Phoebe Kądziela

Chcesz dołączyć do naszego super teamu? Zajrzyj do zakładki AKTUALNOŚCI i sprawdź aktualne oferty pracy.
CZŁOWIEK

TWOJE imię i nazwisko

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł