GP Truck Trading z nagrodą na targach EKOTECH!

piaskarki-wynajem

8 i 9 marca odbyły się XXIII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Kielcach. GP Truck Trading wyróżniono nagrodą TOP Design – za najlepszą innowacyjną prezentację targową. Sukces na prestiżowej imprezie przyniósł nam dużo satysfakcji i zmobilizował do dalszej pracy.

Podczas targów EKOTECH zaprezentowaliśmy śmieciarkę Farid T1 plus na podwoziu Renault D Wide 320 z żurawiem Hiab X-HIDUO 158. Promowaliśmy również urządzenie hakowe Janco/GP Lift HS8L. Na stanowisku GP Truck Trading można było przyjrzeć się i dowiedzieć więcej o  samochodzie dostawczym Maxus e-Deliver 9. To elektryczny model spełniający ekologiczne wymogi, charakteryzujący się jednocześnie dużą przestrzenią ładunkową.

Jak podkreślają organizatorzy kieleckich targów, prezentacja GP Truck Trading została doceniona za atrakcyjny i nowoczesny styl. Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że na EKOTECH gościliśmy po raz pierwszy. Targi w Kielcach to doskonałe okno wystawowe, cenione przez kontrahentów w całej Polsce. Impreza tej rangi była możliwością, do nawiązania wielu nowych kontaktów. Odbyliśmy mnóstwo ciekawych rozmów branżowych z potencjalnymi klientami, którzy cenią praktyczne i innowacyjne rozwiązania. Idea GP Truck Trading zakłada maksymalne dostosowywanie pojazdów do potrzeb kontrahentów. Uwzględniamy zarówno funkcjonalność, jak i codzienny komfort użytkowania pojazdów. Cieszymy się, że nasze propozycje spotkały się z pozytywnym odbiorem, co świadczy o dobrze obranym kierunku rozwoju firmy.

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł