Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Hiab

GP Truck Trading jest autoryzowanym przedstawicielem
Hiab w Polsce. Hiab jest wiodącym dostawcą inteligentnych, zrównoważonych rozwiązań w zakresie obsługi ładunków.

Oferujemy szeroki zakres urządzeń, w tym żurawie Hiab , urządzenia hakowe Multilift Ultima oraz bramowce Hiab Futura, które znajdują zastosowanie w branży komunalnej, budowlanej i wielu innych.

Nieustannie czynimy obsługę ładunków inteligentniejszą, bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną, aby budować lepsze jutro.

Oferujemy nie tylko sprzedaż urządzeń Hiab, ale również profesjonalny serwis posprzedażowy w naszych dwóch lokalizacjach. Dysponujemy wykwalifikowanymi specjalistami, którzy są w stanie szybko i skutecznie zdiagnozować każdą usterkę.

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł