GP Truck Trading – dostarczamy śmieciarki na terenie całej Polski

sprzedaż śmieciarek

Interesuje Cię zakup, serwis lub wynajem śmieciarki? Poznaj naszą ofertę. Firma GP Truck to lider na polskim rynku sprzedaży, budowy i serwisu samochodów komunalnych i ciężarowych. Działamy na terenie całej polski, dostarczając najlepsze pojazdy krajowym i zagranicznym przedsiębiorcom. Oto, co możemy Ci zaoferować. 

Wynajem śmieciarek i wiele więcej – poznaj nasze usługi

Posiadamy śmieciarki o różnych gabarytach, które można dostosować do potrzeb i budżetu. W ramach naszych usług zajmujemy się budową i sprzedażą pojazdów nowych, których parametry są dostosowane do wymogów Klienta. W celu zagwarantowania wysokiej jakości sprzętu, współpracujemy z takimi markami jak Volvo, Mercedes, Isuzu, Man, Scania, Daf, Renault, Iveco. Posiadamy zarówno pojazdy asenizacyjne, które zaprojektowano z myślą o wywożeniu płynnych nieczystości, jak i śmieciarki z zabudową Farid. Jeśli chodzi o naszą produkcję, śmieciarki stanowią aż 80% całkowitej sprzedaży.

Poza nowym i dopasowanym do potrzeb sprzętem, posiadamy także śmieciarki używane z Polski i całej Europy. W naszej flocie pojazdów posiadamy samochody używane od sprawdzonych partnerów z rynku europejskiego. Gwarantujemy dostęp do najwyższej jakości pojazdów ciężarowych i śmieciarek. W przypadku zainteresowania skontaktuj się z firmą GP Truck Trading.

Nasi Klienci korzystają także z wynajmu śmieciarek. Oferujemy wynajem krótko lub długoterminowy, a każda współpraca jest przygotowana pod konkretne potrzeby Klienta. Jeśli chodzi o śmieciarki, działamy na terenie całej polski, wraz z pełną obsługą serwisową. Pomagamy w naprawie sprzętu, dając pewność, że nasze pojazdy nie zawiodą. W ofercie wynajmu śmieciarek oferujemy sprzęt marki MAN i Iveco. Jeśli potrzebujesz innego modelu, zgłoś się do naszej firmy, a dobierzemy śmieciarkę pod kątem Twoich wymagań. 

O firmie GP Truck Trading

GP Truck Trading to rodzinna firma licząca 50 zaangażowanych pracowników. Nasza historia zaczęła się w 1999 roku, kiedy warsztat samochodowy w Raszynie pod Warszawą otworzył Grzegorz Kądziela. Po latach rozwoju firma sprzedająca samochody dostawcze zajęła się dystrybucją pojazdów komunalnych, które dzisiaj zdecydowanie dominują w sprzedaży. Aktualnie nasza firma mieści się w Sokołowie koło Warszawy. Posiadamy zaplecze biurowe, nowoczesne stanowiska serwisowe i nowoczesną lakiernię. Profesjonalny asortyment pomaga nam się rozwijać i zdobywać nowych, zadowolonych Klientów.

Wypożyczalnia śmieciarek w całej Polsce

Zakres naszych działań pokrywa całą Polskę. Wynajem śmieciarek w Warszawie, Wrocławiu, czy Krakowie, to tylko część miast, do których docieramy. W ramach usług oferujemy wynajem śmieciarek w Białymstoku, Gdańsku, Koszalinie, Kaliszu, Opolu, Zielonej Górze i wielu innych lokacjach. Jeśli zastanawiasz się, czy dotrzemy do Twojego miasta, sprawdź zasięg działania wypożyczalni śmieciarek na naszej stronie. Pracownicy firmy GP Track Trading chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji na temat współpracy i rozwieją wszelkie wątpliwości. Czekamy na Twój kontakt.

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł