Śmieciarki komunalne

Scania P400 z zabudową Joab

Od momentu zmiany ustawy o wywozie odpadów komunalnych, branża wywozu śmieci stała się naprawdę perspektywicznym sektorem. Oprócz zdobywania zleceń poprzez wygrywanie przetargów, niezwykle istotną rolę dla płynnego i zyskownego funkcjonowania każdej firmy świadczącej usługi w zakresie wywozu śmieci odgrywa zakup odpowiedniego sprzętu. Chodzi tutaj rzecz jasna w pierwszej kolejności o pojazdy do wywozu śmieci, czyli po prostu śmieciarki komunalne.

Dlaczego zakup odpowiedniej śmieciarki jest tak istotny z czysto biznesowego punktu widzenia?

W naszej ofercie znajdą Państwo tylko i wyłącznie nowoczesne, wysokofunkcjonalne śmieciarki komunalne. Samochody z naszej oferty odznaczają się cechami o niebagatelnym znaczeniu z perspektywy działalności firmy działającej w obrębie sektora wywozu odpadów komunalnych. Wszystkie śmieciarki dostępne w ofercie naszej firmy posiadają bardzo dużą ładowność, co pozwala na efektywniejszy odbiór i dystrybucję odpadów (mniejsza liczba kursów podczas pracy równa się oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy związanych na przykład z wydatkami na benzynę).

Zaawansowanie technologiczne i bezawaryjność

Śmieciarki komunalne, jakie mogą Państwo znaleźć w ofercie naszej firmy to również bez wyjątku pojazdy cechujące się z jednej strony bezawaryjnością, z drugiej zaś wysokim stopniem zaawansowania technologicznego. Jak doskonale wiadomo, obie te cechy są więcej niż ważne, ponieważ każda awaria śmieciarki komunalnej to nie tylko konieczność naprawy, ale również konieczność zmiany grafiku pracy całej firmy.

Sprzedaż śmieciarek

Jest jeszcze jeden istotny aspekt jeżeli chodzi o śmieciarki komunalne, o którym należy tutaj wspomnieć. Warto mieć świadomość, że firmy stające do przetargów na wywóz odpadów komunalnych są oceniane nie tylko przez pryzmat atrakcyjności oferowanych przez nie warunków finansowych, ale również przez pryzmat nowoczesności stosowanych technologii. Dotyczy to coraz większej liczby regionów i osiedli, zwłaszcza w dużych miastach. Mieszkańcy chcą bowiem, aby wywóz śmieci był nie tylko szybki i efektywny, ale również możliwe cichy i dyskretny. Nietrudno więc domyślić się, że stare, głośne i podatne na awarie pojazdy komunalne śmieciarki w wielu przypadkach mogą stanowić przeszkodę na drodze do wygrania przetargu. W ten sposób łatwo wywnioskować, że od wyboru takiego sprzętu, jak samochód śmieciarka, zależy nie tylko bieżąca efektywność firmy świadczącej usługi w zakresie wywozu odpadów komunalnych, ale również wysokość ewentualnych przychodów w dalszej perspektywie. Nowoczesne śmieciarki komunalne to więc nie tylko sposób na doraźne usprawnienie sposobu działania przedsiębiorstwa, ale również znakomita inwestycja na przyszłość, inwestycja która może umożliwić szeroko rozumiany rozwój firmy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą: wynajem śmieciarek

Polityka Cookies:  Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

dofinansowanie

GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA

realizuje projekt pt. „POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY POPRZEZ MONTAŻ SYSTEMU FILTROWENTYLACJI W GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELA” w ramach którego hala produkcyjna została wyposażona w system filtrowentylacyjny dla stanowisk pracy SPAWCZ – ŚLUSARZ i TOKARZ – FREZER

Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowe”

Całkowitą wartość: 310.875,12 zł

Dofinansowanie: 241.000,00 zł